Acer Veriton AIO VZ4880G-I511582T Intel Core i5 8GB 23.8" 512GB Touchscreen Windows 11 Pro Black All-in-One Computer
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
Description
Acer Veriton Z4880G All-in-One Computer | Intel Core i5-11500 | 8 GB | 512 GB SSD | 23.8" FHD Touch Display | DVD-Writer | INTEL UHD 750 | IEEE 802.11ax | Windows 11 Pro | 3 Yr Warranty
Details
| OS | Windows 10 Pro |
| MONITOR | 23.8" FHD Touch Display |
| CPU | Intel® Core™ i5-11500 |
| RAM | 8GB DDR5 Memory |
| HDD | 512GB Solid-State Drive |
| OPTICAL | DVD-Writer |
| VIDEO | Intel® UHD Graphics 750 |
| NETWORKING | Integrated LAN 10/100/1000 Mbps |
| WLAN | Wifi6- 802.11ax wireless networking, Bluetooth 5- 802.11ac/a/b/g/n compatible |
