Acer Aspire C27-2G-EB11 Intel® Core™ i5-13420H 16GB 27" 512GB Windows 11 Home All-in-One Computer
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 2 Left in Stock!
Description
Acer Aspire C27 All-in-One PC | 27" FHD ips 120hz display | Intel Core i5-13420H | 16GB RAM | 512GB SSD | wifi 6E | Windows 11 Home | wireless kb ms | 1920x1080 webcam with privacy shutter
Details
| OS | Windows 11 Home |
| MONITOR | 27" Wide View Angle Monitor with Full HD 1080P |
| CPU | Intel® Core™ i5-13420H processor |
| RAM | 16GB DDR4 Memory |
| HDD | 512GB Solid-State Drive |
| VIDEO | Intel® UHD Graphics |
| Networking | Integrated LAN 10/100/1000 Mbps |
| WLAN | WiFi6E - 802.11ax wireless networking |
| Bluetooth | 5.3 - 802.11ac/a/b/g/n compatible |
