Acer Aspire C24-2G-EB11 AMD Ryzen™ 5 7430U 16GB 23.8" 512GB Windows 11 Home All-in-One Computer
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 2 Left in Stock!
Description
Acer Aspire C24 All-in-One PC | 24" fhd 120hz display | AMD Ryzen 5 7430U | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home | wifie 6E | 1920x1080 webcam with privacy shutter | Wireless kb ms
Details
| OS | Windows 11 Home |
| MONITOR | 23.8" Wide View Angle Monitor with Full HD 1080P |
| APU | AMD Ryzen™ 5 7430U 6-Core APU with AMD Radeon™ Graphics |
| RAM | 16GB DDR4 Memory |
| HDD | 512GB Solid-State Drive |
| Networking | Integrated LAN 10/100/1000 Mbps |
| WLAN | Wifie6 - 802.11ax wireless networking |
| Bluetooth | 5.3 - 802.11ac/a/b/g/n compatible |
