Acer Aspire A14-52MT-74PY-CA (NEW) 14" Intel® Core™ Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD Touch Laptop
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 4 Left in Stock!
Acer Aspire AI 14" Touchscreen Copilot+ PC Notebook | WUXGA | Intel Core Ultra 7 258V | 32 GB LPDDR5X RAM | 1 TB SSD | Intel ARC 140V GPU | Wi-Fi 6E | Windows 11 Home
Details
| OS | Windows 11 Home |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 258V |
| LCD | 14” WUXGA IPS Touch |
| Graphics | Intel® ARC™ 140V GPU |
| Memory | 32 GB LPDDR5X Memory |
| Storage | 1024GB PCIe NVMe SSD |
| WLAN/Bluetooth | WIFI6E+BT |
| WWAN | NA |
| Battery | 65Wh Li-ion battery |
