2D Generation Barcode Scanner XL-3610
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 4 Left in Stock!
Features:
◎ Unique appearance, stylish shape, modern design
◎ 0.3 million global shutter camera, fast reading speed 60fps/s
◎ Fast reading on all 1D/2D barcode on paper and screen
◎ Quick decoding of 3mil barcode and difficult barcodes
◎ Compatible with Windows 7/8/10, iOS, Android, and Linux system
◎ Suitable for retail stores, supermarkets, restaurants, pharmacy
Specification
| Decoding Depth | 60-360mm |
| Minimum Resolution | 3mil |
| Interface | USB-HID, USB-VCP-RS232 |
| Scan Mode | Manual & Automatic |
| Materials | ABS+TPU |
| Size | 63*68*80(mm) |
| Weight | 185g |
| Input Voltage | DC 3.6V-5.5V |
| Working current | 142mah |
| Stand-by current | 42mah |
| Temperature(Operating) | -10 to 50 |
| Temperature(Storage) | -20 to 60 |
| Indicate | LED |
| Cable Standard | 1.5m |
