ACER Vero Brand New Open Box Original Factory Warranty - 27" B277 GBMIPRX Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 3 Left in Stock!
| Resolution | 1920 x 1080 (Max) |
| Brightness | 250 nits (Typical) |
| Contrast | 100,000,000:1 Max (ACM) |
| Response Time | 4ms (G to G) |
| Panel Type | In-Plane Switching |
| Viewing Angle | 178°(H), 178°(V) |
| Power Rating | 100-240V~ 50/60Hz 1.5A Max |
| Carton Dimension | 694x125x514 mm |
| Display Size | 27”W / 69cm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Input | D-Sub/DP/HDMI |
| Power cord | US (PA) |
| Speaker | 2W x 2 |
| Power Consumption (Operation) | 14Wh |
| Power Consumption (Standby) | 0.3Wh |
