Acer V206Q Brand New Open Box Original Factory Warranty 20" LCD Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
| Display Size | 19.5"w/50cm |
| Panel Type | TN panel |
| Model Number | V206Q |
| Version | V206Q Abi |
| Resolution | 1600x900 |
| Response Time | 6ms (GTG) |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast | 1,000,000,000: 1 |
| Input Type | HDMI/VGA |
| Viewing Angle | 178°(H),178°(V) |
| Power Rating | 100-240V-50/60Hz |
| Carton Dimension | 469x211x373mm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Power Cord | US(PA) |
| Speaker | NA |
