ACER Brand New Open Box Original Factory Warranty - 27" CS272 WEMIIIRX Smart Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
| Display Size | 27”W / 69cm |
| Resolution | 1920x1080 (max) |
| Panel Type | In-Plane Switching |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 (Native) |
| Response Time | 14ms (GTG) |
| Viewing Angle | 178°(H), 178°(V) |
| Power Rating | 100-240V~ 50/60Hz 1.5A (1.5A) |
| Carton Dimension | 680x525x223 mm |
| Color | White |
| Input Type | HDMI |
| Power cord | US (PA) |
| Speaker | 3Wx2 |
