Acer Brand New Open Box Original Factory Warranty - 24" SB242Y H1BI FHD Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
| Resolution | 1920x1080 (max) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast | 100000000:1 Max (ACM) |
| Response Time | 4ms (GTG) |
| Panel Type | VA Panel |
| Viewing Angle | 178°(H), 178°(V) |
| Power Rating | 12V ⎓ 2A |
| Carton Dimension | 601x100x395 mm |
| Display Size | 23.8”W / 60cm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Input type | VGA/HDMI |
| Power cord | US (PA) |
| Speaker | N/A |
