Acer Brand New Open Box Original Factory Warranty - 24" QG240Y X1BIIP FHD Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 15 Left in Stock!
| Display Size | 23.8"w/60.5cm |
| Panel Type | In-Plane Switching |
| Model Number | QG240Y |
| Version | QG240Y X1biip |
| Resolution | 1920x1080 |
| Response Time | 1ms (VRB) |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast | 1,000,000,000: 1 |
| Input Type | HDMI/DP |
| Viewing Angle | 178°(H),178°(V) |
| Power Rating | 100-240V-50/60Hz |
| Carton Dimension | 542X175x412mm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Power Cord | US(PA) |
| Speaker | NA |
