Acer Brand New Open Box Original Factory Warranty - 24" K241Y Ebi FHD Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
| Display Size | 23.8” W/60.5cm |
| Panel Type | In-Plane Switching |
| Model Number | K241Y |
| Version | K241Y Ebi |
| Resolution | 1920x1080 |
| Response Time | 1ms (VRB) |
| Brightness | 250nits |
| Contrast | 100,000,000: 1 |
| Input Type | HDMI/VGA |
| Viewing Angle | 178°(H),178°(V) |
| Power Rating | 100-240V-50/60Hz |
| Carton Dimension | 540x192x400mm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Power Cord | US(PA) |
| Speaker | NA |
