Acer Brand New Open Box Original Factory Warranty - 24.8" EK251Q GBI LED Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
Acer EK251Q Gbi 24.5" Full HD (1920 x 1080) 120Hz LED Monito 120 Hz 1 ms | AMD FreeSync | VESA wall mounting | HDMI VGA
Details
| Display Size | 24.5"w/62cm |
| Panel Type | In-plane Switching |
| Model Number | E2K51Q |
| Version | E2K51Q Gbi |
| Resolution | 1920x1080 |
| Response Time | 1ms(VRB) |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast | 1,000,000,000: 1 |
| Input Type | HDMI/VGA |
| Viewing Angle | 178°(H),178°(V) |
| Power Rating | 100-240V-50/60Hz |
| Carton Dimension | 557x192x409mm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Power Cord | US(PA) |
| Speaker | NA |
