ACER Brand New Open Box Original Factory Warranty - 23.8" KG251Q X0BIIP Monitor
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
| Resolution | 1920x1080 (max) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast | 100000000:1 Max (ACM) |
| Response Time | 2ms / 0.5ms (GTG, Min.) |
| Panel type | VA Panel |
| Viewing Angle | 178°(H), 178°(V) |
| Power Rating | 100-240V~ 50/60Hz 0.9A (0.9A) |
| Carton Dimension | 619x143x408 mm |
| Display Size | 24.5”W / 62cm |
| Backlight | LED |
| Color | Black |
| Input type | DP/HDMI |
| Power cord | US (PA) |
| Speaker | N/A |
