Acer Aspire AG15-32P-C9JK-CA 15.6" Intel N150 8GB 256GB SSD Laptop
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
Details
| OS | Windows 11 Home |
| Processor | Intel® processor N150 |
| LCD | 15.6" FHD Acer ComfyView LED LCD |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Memory | 8GB LPDDR5 Memory |
| Storage | 256GB PICe NMVe SSD |
| Optical Drive | NA |
| WLAN/Bluetooth | IEEE 802.11ax+BT 5.2 |
| WWAN | NA |
| Battery | 53Wh Li-ion battery |
