Acer Aspire A515-56-55XU CA 15.6" Intel® Core™ i5-1135G7 8GB 512GB SSD Laptop
Hurry up! Sales Ends In
Hurry! Only 1 Left in Stock!
INTEL I5-1135G7 24G RAM 1T SSD 15.6" FHD IRIS XE FINGER PRINT BACKLIT KB W11
Details
| OS | Windows 11 Home |
| Processor | Intel® Core™ i5-1135G7 |
| LCD | 15.6" FHD Acer ComfyView Display |
| Graphics | Intel® Iris® Xe graphics |
| Memory | 8GB LPDDR4 Memory |
| Storage | 512GB SSD NVMe PCIe |
| Optical Drive | NA |
| WLAN/Bluetooth | IEEE 802.ax+BT |
| WWAN | NA |
| Battery | 48Wh Li-ion battery |
